Form reklamy jest bardzo wiele. Profesjonalne agencje reklamowe stale poszerzają swoją ofertę o nowe i niebanalne usługi, dzięki temu każdy klient może znaleźć najlepszą formę dla swojej firmy.

Formy reklamy

Wśród najpopularniejszych produktów marketingowych znaleźć można między innymi banery, bilbordy, podświetlane kasetony, ulotki, plakaty, wizytówki, naklejki, gadżety a także rollupy reklamowe.

Rollup reklamowy

Rollup reklamowy to nic innego jak sporych rozmiarów plakat umieszczony w specjalnej podstawie, która umożliwia ustawienie go w dowolnym miejscu. Rollup drukowany jest na specjalnym materiale, który cechuje wysoka wytrzymałość i odporność na różnorodne uszkodzenia mechanicznie. Plakat montowany jest w specjalnej kasecie, która ułatwia błyskawicznie rozstawianie go i gwarantuje stabilność.

Gdzie postawić rollup?

Najczęściej ustawia się go w sklepach, biurach, salonach, szkołach oraz podczas różnych eventów reklamowych. Skutecznie przyciąga on wzrok klientów, dzięki czemu szybko zapoznają się oni z oferowanym produktem lub usługą.

Rollup można złożyć i zamknąć w kasecie, przez co zajmuje on niewiele miejsca i jest odpowiednio zabezpieczony.

Rollup z nadrukiem

Rollup z dowolnym nadrukiem można zamówić w pobliskiej agencji reklamowej i w wielu internetowych drukarniach. Ceny produktu mieszczą się w przedziale od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Graficy tworzą wstępny projekt plakatu i wysyłają go do klienta w celu akceptacji.

W kolejnym kroku rozpoczyna się proces produkcji. Czas oczekiwania na realizację zamówienia wynosi kilka dni roboczych. Produkt dostarczany jest do klienta za pośrednictwem wybranej firmy kurierskiej.

Akcesoria reklamowe, – wizerunek Twojej firmy

Warto zainwestować także w różnorodne gadżety reklamowe, jak na przykład notesy z logo firmy, kalendarze, kubki z nadrukiem, koszulki, czapki z daszkiem, długopisy, zawieszki, breloki, smycze bądź piłeczki antystresowe.

Doskonałym rozwiązaniem jest zamówienie katalogu gadżetów, z którego wybrać można najodpowiedniejsze produkty. Każdy gadżet jest szczegółowo opisany, co ułatwia dokonanie jak najlepszego wyboru.

Kategorie: Inne

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *