Każda kobieta, która wykonuje na co dzień makijaż wie, jak ważne są akcesoria. Odpowiednio dobrane do rodzaju produktu akcesoria nie tylko usprawniają proces nakładania makijażu, ale także sprawiają, że utrzymuje się on dłużej czyli jest o wiele bardziej trwały i wygląda niezwykle naturalnie. Niektóre pędzle są dedykowane do tylko jednego rodzaju produktu, inne z kolei można wykorzystywać na wiele sposobów.

Jakie pędzle do makijażu Hakuro wybrać?

Przy wyborze pędzli należy się kierować w dużej mierze ich jakością. Takie, które są wykonane z odpowiednią dbałością posłużą przez wiele czasu i zachowają żywotność nawet przy codziennym użytkowaniu. Warto przed zakupem przejrzeć fora internetowe, na których wypowiadają swoje opinie te osoby, które korzystają z danego rodzaju produktów. W kategorii pędzli bardzo często pojawiają się pędzle Hakuro. Specjalizują się w pędzlach typu flat top oraz kabuki. Doskonale radzą sobie z rozprowadzaniem podkładów (także tych mineralnych), korektorów czy produktów do konturowania na mokro.

hakuro pędzle do makijażu

Rodzaje pędzli do makijażu

Pędzle do makijażu Hakuro to nie tylko pędzle do nakładania mokrych produktów. To także pędzle do pudru, różu, konturowania bronzerami czy rozświetlacza. Inną kategorią pędzli są pędzle do makijażu oczu. Dobrej jakości pędzle w połączeniu z odpowiednią bazą oraz wysokimi jakościowo cieniami sprawiają, że wykonanie makijażu oczu jest bardzo przyjemne, nie pojawiają się żadne smugi ani plamy, wszystko wygląda spójnie. Przy zakupie pędzli do powiek warto zainwestować i kupić różne ich wielkości. Do precyzyjnego cieniowania warto zaopatrzyć się w mały pędzelek, najlepiej okrągły – często nazywany kuleczką. Do robienia kresek eyelinerem albo cieniem przyda się precyzyjny, ścięty pędzelek, charakterystyczny, bo dosyć twardy. Do cieniowania górnej powieki kupić należy pędzelek, który będzie puchaty, dobrze sprawdzi się naturalne włosie.

Sklepy internetowe proponują wiele rodzajów pędzli, warto się zasugerować opiniami, ale warto także zastanowić się, co tak naprawdę potrzeba do stworzenia makijażu.

Kategorie: Makijaż

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *