Studio kosmetyki samochodowej to miejsca coraz częściej odwiedzane przez miłośników motoryzacji. Auto detailing obejmuje kompleksowe czyszczenie, renowacja i konserwacja samochodów osobowych. Każdy, kto chce zadbać o swój pojazd i przedłużyć jego żywotność powinien koniecznie wybrać się do detailing kraków.

Detailing king – zadbaj o swój samochód

Firma ta działa na rynku od dwa tysiące ósmego roku. Pracownicy firmy detailing king, to prawdziwi pasjonaci motoryzacji i specjaliści. Wysoce wykwalifikowana kadra zadba o nasz samochód. W detailing king możemy skorzystać z czyszczenia karoserii, wypolerowania powłoki lakierniczej, konserwacji lakieru, nałożeniu ochronnej warstwy pasty lub wosku, aplikacji ceramicznej powłoki ochronnej na felgi, szyby i karoserię. Szeroki zakres usług detailking pozwoli nam zadbać również o wnętrze i przestrzeń pasażerską samochodu. 

Detailking sprawi, że wszystkie elementy tapicerki będę odnowione w najmniejszych szczegółach. Kokpit, elementy wykonane z plastiku i metalu, podsufitki będą przywrócone do stanu fabrycznego. 

Detailking – przewodnik w dziedzinie kosmetyki samochodowej

Na stronie internetowej detailing kraków znajdziemy aktualny cennik usług. Możemy również zobaczyć zdjęcia z najciekawszych projektów zrealizowanych przez pracowników detailing king. Całościowo oklejone foliami Volvo XC90, zabezpieczone powłoką srebrne Subaru, pełna pielęgnacja karoserii białego Range’a, zabezpieczony lakier perłowego Lexusa, magicznie wyglądający mercedes, każda z realizacji dopracowana jest w najdrobniejszych szczegółach. Samochody wyglądają jak z odebrane z salonu sprzedaży. Błyszczą z daleka.  

Detailing kraków ma również dobrze zaopatrzony internetowy sklep z kosmetykami samochodowymi. Ceny preparatów do pielęgnacji możemy nabyć od czterdziestu dziewięciu do dwustu czterdziestu złotych. Towar wysyłany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ciągu dwudziestu czterech godzin za dodatkową opłatą. 

Detailking posiada swoje oddziały nie tylko w Krakowie. To firma stworzona przez osoby, których pasja stała się sposobem na życie. W detailing kraków jakość świadczonych usług jest na najwyższym poziomie. Klienci są zadowoleni i z przyjemnością  wracają do tego miejsca. 

Przystępne ceny, miłość do motoryzacji, profesjonalna kadra to klucz do sukcesu firmy detailking.

Kategorie: Motoryzacja

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *